Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4783
KILKA SŁÓW O NAS | Hurtownia Anex

KILKA SŁÓW O NAS


 

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem lodziarni,kawiarni oraz cukierni.

Słodki biznes to nasza pasja już od 25 lat.

Ćwierć wieku to zdobyte doświadczenie, dwa prężnie działające oddziały, studia szkoleniowo-treningowe, tysiące produktów oraz mnóstwo zadowolonych klientów.


ODDZIAŁ KAMIEŃ POMORSKI

ODDZIAŁ SZCZECIN

Nasi klienci poza sprawną obsługą i atrakcyjnymi towarami mogą liczyć na szereg szkoleń zarówno z zakresu produkcji lodów i ciast jak i przygotowania dekoracji deserów. Anex to także wzorcowe studia szkoleniowe MASTER MONIN, w których doświadczenie zebrały już setki klientów.

STUDIO W KAMIENIU POMORSKIM

STUDIO W SZCZECINIE

Przeprowadzone już szkolenia MONIN w obu oddziałach

 

Zarówno oddziały w Kamieniu Pomorskim jak i Szczecinie zapewniają stałe i kompleksowe dostawy własnym transportem do kawiarni i lodziarni od Świnoujścia po Koszalin i Gorzów Wielkopolski.


W 2012 roku dla jeszcze większego zrozumienia potrzeb naszych odbiorców powstała kawiarnia Pistacchio oraz rzemieślnicza produkcja lodów gałkowych. Pomimo znacznego rozwoju firmy nasza filozofia nadal pozostaje niezmienna.

Jako rodzinna firma nieustannie rozwijamy w sobie pasję do słodyczy, ulegamy nowym słodkim pokusom wprowadzając do oferty coraz to nowe produkty.